


470 ₴/кв.м
Показать оптовые ценыЧудове коврове покриття розроблене спеціально для вашого дому, з унікальним дизайном який придасть елегантності будь якому інтер'єру.
Оригінальна текстура килимового покриття Nimbus придасть унікальності і неповторюваності вашому приміщенню.
Коврове покриття Nimbus ідеально підійде для дитячої кімнати, спальні чи вітальні, поверхня ковроліну комфортна для пересування босоніж, не викликає дискомфорту, поверхня м'яка і не скользить.
Це коврове покриття характеризується довговічністю, стійкістю до бруду , хорошою тепло і звуко ізоляцією,
Ковролін легкий при монтажі, швидко чистится, і дуже довго зберігає свій початковий стан при експлуатації.
Ковролін представлений в трьох дизайнах підійде для будь якого інтер'єру, і зробить його по справді домашнім і затишним.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AW |
| Страна производитель | Бельгия |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 13 мм |
| Плотность ворса | 700 г/м2 |
| Класс износостойкости | 22 |
| Состав ворса | полипропилен |
| Основа коврового покрытия | Войлочная |
| Общий вес коврового покрытия | 1.61 кг/кв. м |
| Противоскольжение | Да |
| Тип коврового покрытия | Рулон |
| Толщина коврового покрытия | 17 мм |
| Технология производства коврового покрытия | Тафтинговый |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа | Войлочна |
| Ширина | 4 м |
| Довжина рулону | 30м |
| Виробник | AW |
| Тип | Побутовий ковролін |
| Тип ворсу | Комбінований |