

910 ₴/кв.м
Показать оптовые ценыЧудове коврове покриття розроблене спеціально для вашого дому, з унікальним дизайном і високим по справжньому чудовим ворсом.
Хоча ціна цього ковроліну не дуже дешева та повністю виправдовує всі його переваги, тип ворсу цього ковроліну велюр.
Коврове покриття Harmony ідеально підійде для дитячої кімнати, спальні чи вітальні, поверхня ковроліну комфортна для пересування босоніж, не викликає дискомфорту, поверхня м'яка і не скользить.
Це коврове покриття характеризується довговічністю, стійкістю до бруду , хорошою тепло і звуко ізоляцією,
Ковролін легкий при монтажі, швидко чистится, і дуже довго зберігає свій початковий стан при експлуатації.
Ковролін представлений в пастельній палітрі підійде для будь якого інтер'єру, і зробить його по справді домашнім і затишним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Betap |
| Страна производитель | Голландия |
| Тип ворса | Петельный |
| Высота ворса | 15 мм |
| Плотность ворса | 1300 г/м2 |
| Класс износостойкости | 23 |
| Состав ворса | полипропилен |
| Основа коврового покрытия | Войлочная |
| Общий вес коврового покрытия | 2.61 кг/кв. м |
| Противоскольжение | Да |
| Тип коврового покрытия | Рулон |
| Толщина коврового покрытия | 17 мм |
| Технология производства коврового покрытия | Тафтинговый |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа | Войлочна |
| Ширина | 4 м |
| Довжина рулону | 25м |
| Виробник | Betap |
| Тип | Побутовий ковролін |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Країна виробництва | Голандія |