


526 ₴/кв.м
Показать оптовые ценыЧудове коврове покриття розроблене спеціально для вашого дому, з унікальним дизайном ворсу типу шеггі
Коврове покриття Xanadu ідеально підійде для дитячої кімнати, спальні чи вітальні, поверхня ковроліну комфортна для пересування босоніж, і не викликає дискомфорту.
Поверхня ковроліну м'яка і чудово поклинає шум і зберігає тепло.
Це коврове покриття характеризується довговічністю, стійкістю до бруду, клас зносостійкості 22 гарантує довготривале використання і збереження початкового виду.
Ковролін легкий при монтажі, швидко чистится, і дуже довго зберігає свій початковий стан при експлуатації.
Ковролін представлений в широкій палітрі підійде для будь якого інтер'єру, і зробить його по справді домашнім і затишним.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IDEAL |
| Страна производитель | Бельгия |
| Тип ворса | Петельный |
| Состав ворса | полипропилен |
| Основа коврового покрытия | Войлочная |
| Высота ворса | 18 мм |
| Плотность ворса | 875 г/м2 |
| Общий вес коврового покрытия | 1.88 кг/кв. м |
| Противоскольжение | Да |
| Тип коврового покрытия | Рулон |
| Толщина коврового покрытия | 22 мм |
| Технология производства коврового покрытия | Тафтинговый |
| Класс износостойкости | 22 |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа | Войлочна |
| Ширина | 4 м |
| Довжина рулону | 30м |
| Виробник | Ideal |
| Тип | Побутовий ковролін |
| Тип ворсу | Розрізний |